Frissítve: 2019-12-02 12:45:18

A Debreceni Egyetem női futsalosai a címvédő, de a nyáron jelentősen átalakuló Hajdúböszörményt fogadták a DESOK-ban. Szeptemberben ötgólos győzelmet arattunk a HTE otthonában. Vasárnap este nem volt ekkora különbség a két gárda között, ennek ellenére Üveges Katalin csapata magabiztosan tartotta itthon a három pontot.

Szerző: Biró Ádám
Közzétéve: 2019-12-02 09:38:00
Frissítve: 2019-11-29 18:35:55

A Debreceni Egyetem női futsalosai a Hajdúböszörményt fogadják vasárnap 19 órától a DESOK-ban. A címvédő böszörményiek ugyan az utolsó helyen állnak a táblázaton, ám az utóbbi hetekben pontot raboltak az Astrától és a TFSE-től, ami intő jel lehet. Tóth Renáta szerint a helyzetkihasználáson sok fog múlni a "szomszédvárak" ütközetén.

Közzétéve: 2019-11-29 18:24:00
2019-11-29 10:22:00 | Biró Ádám

Nemzeti együttesünk december másodikán és harmadikán Oroszországgal játszik felkészülési mérkőzést Veszprémben. Turzó József szövetségi kapitány Tóth Attila és Szentes-Bíró Tamás személyében két DEAC-futsalosnak is bizalmat szavazott.

Közzétéve: 2019-11-29 10:22:00
Frissítve: 2019-11-24 11:16:55

A Debreceni Egyetem női futsalosai rangadót játszottak a bajnokságban. Üveges Katalin együttese az Astra otthonában vendégeskedett. A szünetben még 1-1 állt az eredményjelzőn, ám a második félidőben ellenfelünk eldöntötte a mérkőzést. A DEAC-ban Krascsenics Csilla duplázni tudott.

Közzétéve: 2019-11-24 11:11:00
Frissítve: 2019-11-23 11:56:07

A Debreceni Egyetem férfi futsalosai a listavezető Mezei-Vill otthonában vendégeskedtek. Ugyan Tóth Attila góljával a DEAC szerezte meg a vezetést, ám ezt követően az újfaluiak akarata érvényesült, így Elek Gergő legénysége ezúttal nem tudta meglepni a bajnokság egyik élcsapatát.

Közzétéve: 2019-11-23 11:43:00
Frissítve: 2019-11-22 11:11:53

A válogatott szünetet követően folytatódik a küzdelem a női futsal élvonalban. A listavezető DEAC csúcsrangadót játszik a második helyen tanyázó Astra otthonában, a két élcsapat mérkőzése szombaton 19 órakor veszi a kezdetét. Korábban már legyőztük az ellenlábasunkat, és Tóth Nóráék újra erre készülnek.

Közzétéve: 2019-11-22 11:04:00
Frissítve: 2019-11-21 10:09:43

A Debreceni Egyetem férfi futsalosai az MVFC Berettyóújfalu otthonában vendégeskednek, a mérkőzés pénteken 18.30-kor kezdődik. Nehéz dolguk lesz Elek Gergő tanítványainak, hiszen ellenfelünk vezeti a táblázatot, és tíz mérkőzés alatt még nem szenvedett vereséget.

Közzétéve: 2019-11-21 10:04:00
Frissítve: 2019-11-19 12:07:06

Női futsalválogatottunk a napokban két felkészülési mérkőzést vívott a szerbekkel. A szegedi meccset 3-0-ra nyerték meg a mieink, majd a "visszavágó" 5-4-es magyar diadallal végződött. A nemzeti együttesünkben Tóth Nóra, Üveges Katalin, Krascsenics Csilla és Horváth Viktória személyében négy DEAC-játékos is lehetőséget kapott.

Közzétéve: 2019-11-19 12:01:00
Frissítve: 2019-11-16 15:27:12

A Debreceni Egyetem férfi futsalosai a Veszprémet látták vendégül péntek este a DESOK-ban. A küzdelmes mérkőzés 2-2-es döntetlennel végződött, így a DEAC megszakította három vereségből álló sorozatát. Szentes-Bíró Tamásék a következő fordulóban a bajnoki címvédő Mezei-Vill együtteséhez látogatnak.

Közzétéve: 2019-11-15 22:22:00