2019-05-28 13:51:58 | Koppányi Szabolcs

Május 25-26-án rendezték a 2019-es Hajdúnánási Strandröplabda Bajnokság első fordulóját, ahol a DEAC röpisei közül két lánypáros állhatott a dobogó első (Szabó Csenge/Bancsi Judit) és harmadik fokára (Bardócz Brigitta/Kiss Liliána), míg Hubicska Patrik párjával győzött. Itt is volt dobogósunk még: Budai Balázs és párja ért oda.

Szerző: Koppányi Szabolcs
Közzétéve: 2019-05-28 13:51:58
Frissítve: 2019-04-29 13:10:03

A 4. meccsen otthon nyert a székesfehérvári MÁV Előre a DEAC férfi röpicsapata ellen, vasárnap, így 3-1-es összesítéssel bezsebelte a 6. helyet az NB1-ben. A mieink 2-1-re még vezettek a harmadik szett után, de a vége picivel a hazaiaknak sikerült jobban. Az előző szezon utolsó helyét mesze túlszárnyalták a srácok, akik bejutottak a felső házba az alapszakaszt követően.

Közzétéve: 2019-04-29 13:06:22
2019-04-27 12:39:27 | Koppányi Szabolcs

A vendég MÁV Előre előnyt szerzett a férfi röplabda 6-7. helyéért zajló párharcban - ráadásul Debrecenben. A pénteki hazai meccsen jobb volt a rivális, ám vasárnap még javíthatnak Fodor Antal edző fiai. Igaz, idegenben. Ha nyerünk, lesz egy mindent eldöntő 5. meccs itthon, ha nem, akkor a párharcot 3-1-re a fehérváriak nyerik.

Közzétéve: 2019-04-27 12:39:27
2019-04-25 14:27:10 | Koppányi Szabolcs

A második meccsét sajnos elveszítette a DEAC férfi röpicsapata a fehérváriak ellen, így az összesített állás 1-1 jelenleg a 3 nyert meccsig tartó párharcban. Következik ismét egy debreceni derbi: április 26-án, pénteken 18 órától a DESOKBAN!

Közzétéve: 2019-04-25 14:27:10
Frissítve: 2019-04-23 17:31:17

A DEAC férfi röpisei stílszerűen nagy hullámvasutazás során verték meg végül a MÁV Előre csapatát a hétfő esti bajnokin. A végén remekeltek a mieink, s ez hozta a meg a sikert. Második meccs szerdán, Fehérváron. Hajrá, DEAC!

Közzétéve: 2019-04-23 17:26:13
Frissítve: 2019-04-14 12:51:51

A szombati hazai meccsel fejezte be NB2-es szereplését a DEAC női röpicsapata, s végzett az 5. helyen. Az izgalmas, nyertes első játszmát követően aztán leálltak a lányok. Végül a vendégek győztek, mi pedig a közelgő MEFOB-találkozókra figyelhetünk immár.

Közzétéve: 2019-04-14 12:41:40
Frissítve: 2019-04-15 01:10:14

A harmadik meccs döntött: a MAFC az 5.,  DEAC a 6. helyről folytatja a férfi röplabda NB1-ben. A hazai bravúrsikert követően ugyanis szombaton idegenben ismét a MAFC győzött, ezzel lezárva ezt a párharcot.

Közzétéve: 2019-04-14 11:53:19
Frissítve: 2019-04-12 08:44:32

A férfi röpisek poénkodtak ezen, hogy bundameccs volt. Természetesen szó sincs róla, egyszerűen csak kiváló küzdenitudással és sokszor jó játékkal öt szettben legyőzték a DEAC-os fiúk a második, hazai meccsen a MAFC-ot. Így szombaton idegenben dől el, hogy ők vagy mi érünk oda az 5. helyre. Szép volt, srácok!

Közzétéve: 2019-04-12 08:41:43
2019-04-10 15:13:47 | Koppányi Szabolcs

Az első meccset kiélezett küzdelemben bukta el a DEAC a MAFC otthonában, a hét elején. Csütörtökön itthon jön a második derbi a férfi röplabda Extra Liga 5. helyéért. A két nyert meccsig tartó párharc - DEAC-siker esetén - egy harmadik mindent eldöntő találkozóval ér véget. Vagy már most, csütörtökön. Gyertek szurkolni a srácoknak a DESOK-ba!

Közzétéve: 2019-04-10 15:13:47